Inici > HORARIS
IES MANOLO HUGUÉ
Núria Escrig
  • Dansa Lliure
Dilluns 17.30 - 19.00 h
Rubé Rubio
  • Filosofia contemporània
Dilluns 18.00 - 19.30 h
Mireia Pascual
  • Teatre social
Dilluns 19.30 - 21.00 h
Pilar Loncan, Anna Torrent, Francesca Zapater
  • Reflexions salut i sistema sanitari
Dimarts 18.00 - 19.30 h
Liévana Medina
  • Literatura Llatinoamericana
Dimarts 19.30 - 21.00 h
Geopresències
  • Geopresències
Dimarts 19.30 - 21.00 h
Miguel Peyró
  • Llengües i cultures
Dimecres 19.30 - 21.00 h
Maite Marín
  • Introducció a l'antropologia
Dijous 18.00 - 19.30 h
Elaine Fradley
  • Salut i natura 2: Com poden ajudar els cavalls en la millora de la qualitat de vida de les persones
Divendres 18.00 - 19.30 h
Elena López
Josep Gallart
  • Programari Lliure: GNU / Linux - Ubuntu 18.04
Divendres 18.00 - 19.30 h
Seminari Taifa
  • Alternatives al capitalisme
Divendres 19.30 - 21.00 h
Emili Cortabitarte
  • Pedagogia Llibertària
Divendres 19.30 - 21.00 h
ATENEU CENTRE D. P.
Daniel López Codina
  • Cooperació Internacional
Dimecres 18.00 - 19.30 h
Mercè Borràs i Pérez
  • Història de la dona. Les invisibles II
Dijous 12.00 - 13.30 h

2019

MATÈRIA Dia Febrer març Abril Maig
Dansa Lliure Dilluns 11, 18, 25 11, 18, 25 1, 8, 29 13, 20, 27
Filosofia Contemporània Dilluns 11, 18, 25 1, 8
Teatre Social Dilluns 11, 18, 25 11, 18, 25 1, 8, 29  13, 20, 27
Reflexions salut i sistema sanitari Dimarts 12, 19, 26 5
Literatura Llatinoamericana Dimarts 12, 19, 26  12, 19, 26  2
Geopresències Dimarts  7, 14, 21
Cooperació internacional Dimecres 13, 20, 27 6, 13, 20, 27 3, 10, 24  8, 15
Llengües i cultures Dimecres 13, 20, 26 6, 13, 20
Història de les dones. Les invisibles II Dijous 14, 21, 28 7, 14, 21, 28 4, 11, 25 2, 9
Introducció a l'antropologia Dijous 14, 21, 28 7
Programari lliure: GNU / Linux - Ubuntu 18.04 Divendres 15, 22 1, 8, 15, 22, 29 5, 12, 26 3, 10
Salut i natura II Divendres 22, 29  5, 12
Alternatives al capitalismes Divendres  15, 22  1, 8, 15, 22
Pedagogia llibertària Divendres 26  3, 17, 24, 31